top of page

Laanekassi veebikodu avatud

Pärast pikka mõtlemist ja endaga aru pidamist otsustasin lõpuks ette võtta oma veebilehe tegemise. Ma pole kunagi mõelnud endast kui veebilehe tegijast või blogipidajast, aga näe - siin ma nüüd olen! Eks see veebileht vajab veel omajagu tööd ja täiendamist, kuid nagu avalehel kirjas - ka väikesed sammu viivad edasi... Järgmiseks on plaanis täiendada mänguasjade valikut kõigega, mida minu kassid armastavad. Lisaks on plaan tekitada lehele inglise keelne tõlge.

Tulin lõunaks koju ja Miku võttis kohe koha sisse minu sulejope sees.

Ma olen ülisuur kassisõber ning oma tuttate silmistki võib teinekord lugeda fraasi "kassitädi". Aga kui aus olla, siis on ilmselt igal inimesel oma 'kiiks', mõnel on see auto või aed, mõnel riided, asjad või välimus. Minul juhtus see lihtsalt olema kassid ja kui järgi mõelda, siis minu elu ei ole see kuidagi piiranud või kehvemaks teinud - pigem vastupidi.


Kassid on suured sõbrad ja armastavad mind ilma tingimuste või piiranguteta. Nad ronivad kaissu kui vajan lohutust ja kutsuvad mängima kui jään liiga kauaks arvuti taha istuma. Nad tahavad minuga väljas jalutamas käia ja tänu neile käin tegelikult palju rohkem väljas värskes õhus kui siis kui mul kasse poleks. Samas nad ei oota minult kogu aeg midagi ega piina mind suure tähelepanu või hoolitsuse vajadusega - nad lasevad mul olla omaette kui ma seda vajan ja ajavad samal ajal oma kassiasju. Või kui pärast pikka ja väsitavat tööpäeva tahan rahu, vaikust ja lihtsalt magada, siis ronivad nemadki kaissu magama.


Vahel tunnen, et olen ise hingelt kass ja sellepärast ongi mul kassidega nii hea läbisaamine. Mulle üldiselt meeldivad kõik loomad, aga kassid on lihtsalt erilised. See veebileht on minu jaoks ka võimalus natukenegi 'maailma parandada'. Loodan, et selle läbi saan toetada abi vajavaid kasse, keda ma enda juurde hoiule võtta ei saa. Plaanin ka jagada oma kogemusi kassidega ja rääkida minu kodus elavatest erilistest karvakeradest ja üldse elust koos kassidega.


Viimased sissekanded
Arhiiv
bottom of page